| inspirescu a întrebat:

Mi-am propus ca de anul asta sa incep facultatea de psihologie. As vrea totusi ca in momentul in care o incep sa am ceva cunostinte despre psihologie. Asa ca, rog absolventii, studentii si cunoscatorii sa ma ajute cu niste titluri care ma pot pregati pentru inceperea facultatii. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Vi003 a răspuns:

Sunt forumuri ale studentilor la psihologie pe care ai putea sa te loghezi. Incepe cu fundamentele psihologiei ca sa te familiarizezi cu notiunile de baza: senzatii, perceptii, reprezentari, temperament, personalitate etc. Cumpara-ti si un dictionar de psihologie, e util! Succes! happy

| inspirescu explică (pentru Vi003):

Salut! multumesc pentru raspuns!

| Vi003 a răspuns (pentru inspirescu):

Bafta si tie, merita sa te apuci de treaba, ti-o spun din experienta!