| Blayan18 a întrebat:

Buna seara TPU. Haideti sa va spun ce mi s-a intamplat. Deci am 13 ani si 8 luni si am fost singur acasa, asa ca am inceput sa ma uit la filme P**no si am dat pe un video. Dupa aceea am inceput sa fac l*ba ca doar na sunt baiat, si am inceput sa am asa o senzatie buna ma simteam asa foarte bine, si am inceput sa fac din ce in ce mai tare apoi am simtit o senzatie si mai buna. Apoi aveam o senzatie ca si cum mi-ar veni sa ma p*s si simteam ca imi vine sa ejaculez si m-am speriat si apoi m-am bagat in pat. Va rog ajutati-ma ce se intampla in acel moment cu mine? Dau funda.

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuia sa continui ca sa "te termini", adica sa finalizezi ceea ce ai inceput. Este posibil ca sa fii reusit sa ejaculezi si sa ajungi sa obtii placerea finala daca ai fi continuat actiunea.

| Emilian65 a răspuns:

In acel moment de care vorbesti, ai ajuns la o excitare maxima, cand trebuia sa ejaculezi. Trebuia sa ejaculezi ca in acest fel te usurai de excitarea maxima.

| Blayan18 explică (pentru Emilian65):

Pai eu stiam ca sperma se formeaza de la 14 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Data viitoare continua pana nu mai poți si îți va ieși ceva alb! rolling eyes

Răspuns utilizator avertizat
| ciprian2015 a răspuns:

hee hee)))))) mor aici

| ciprian2015 a răspuns:

Continua si finalizeaza da ai grija sa nu devi dependet de masturbare multi zic ca e benefica da eu cred ca nu e chiar asa happy