| firedragon779 a întrebat:

Buna seara TPU, iubita mea mi-a spus in aceasta seara ca ar trebui sa port un "strap". Imi puteti spune ce e ala si ce inseamna, va rog? Dau funda.

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Google it.

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca ce ai tu in pantaloni nu o poate satisface sexual si ca ar trebui sa folosesti un falus de plastic, ca sa o poti satisface si pe ea.

| mihai69 a răspuns:

E un dildo care se atașează de corp. Se pare că 'dotarea' ta e insuficientă...
https://www.erotica.ro/images/detailed/13/Chilot_Strapon_Harness_Bardot.jpg

| Mosotti a răspuns:

Ti-a zis sa porti un strap-on ca asa se numeste, este un penis arificial cu o centura care se prinde de corp.
Fir penisul tau nu e indeajuns de mare ca sa-i stimuleze toti centrii nervosi din vagin, ori e pur si simplu o fantezie de a ei.
Dar daca pana acum a fost multumita, si ti-a zis doar in seara asta, e doar o fantezie se pare.

| CosminCD a răspuns:

Sfatul meu: las-o!

| StefanIlAreMare a răspuns:

O ai mica boss ule...

| RazvanPuiu a răspuns:

Ai jucat vreodata vreun bonus la pacanele? vrea ceva gen multiplier doar ca la penis