| DifferentBoy a întrebat:

Fosta mea iubita s-a despartit de mine si se intalneste cu fratemeu!

Ce inseamna asta?

Ce ar trebui sa fac?

Cum sa ma mai port cu fratemeu?

Credeti ca ma mai iubeste fosta mea iubita?

Dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Fosta ta prietenă a trecut la o nouă "cucerire".
A trecut peste faza cu relația voastră.
Acum vrea doar ceva nou!
Știi, fetele sunt foarte inteligente. Te fac să te îndrăgostești de ele, iar apoi te lasă baltă.
Şi, nu, nu mai ține la tine.
Dacă ținea, nu s-ar fi dat la fratele tău.
Tu nu ar trebui să faci nimic. E problema lor, şi doar a lor.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca prorpiul tau frate iti face asta si se intalneste cu fosta ta e nasol. Nu cred ca mai simte ceva pentru tine sau doar vrea sa te faca sa suferi, stai de vorba cu fratele tau

| GoldVali a răspuns:

Cred ca e o parasuta daca se intalneste cu frate'tu. S i cum crezi tu ca te mai iubeste pe tine? Si ce raspunsuri vrei sa auzi daca pui intrebarea din ora in ora?

| floresdemayo a răspuns (pentru GoldVali):

Păi da, băiatul e disperat și probabil mult prea afectat de situație. Așteaptă răspunsuri pentru a putea ajunge la o concluzie lămuritoare, pentru a lua o decizie înțeleaptă. De aia caută păreri diverse si posteaza de "n" ori aceeași întrebare, cum zici tu big grin!

| GoldVali a răspuns (pentru floresdemayo):

Si raspunsul tau pentru el e?happy

| floresdemayo a răspuns (pentru GoldVali):

Ce-aș face eu? Nu m-aș răzbuna în niciun fel. Pe nici unul.
Aș lăsa situația așa cum e, adică să decurgă de la sine. Ce-a fost...nu poate fi numită iubire, cel puțin din partea ei, ci doar o joacă, un schimb de parteneri. Făcut cu ușurință, fără ezitare. Mâine va alerga în brațele altuia. Iar fata, dacă simte că baiatul are o slăbiciune atât de mare pentru ea, îl va lua drept victimă, va ajunge o marionetă, deci un refugiu la care se va întoarce ori de câte ori va fi părăsită de x sau y, stiind că el o va aștepta cu brațele deschise oricum și oriunde. Sincer, sunt fete și fete. Nu toate au caracterul ăsta urât! Sunt, o-hoo, si băieti care fac aceleași lucruri fetelor. Deci, oameni și oameni.
Îi recomand să aibă puțină demnitate și să-și găsească altă iubită, o fată mai serioasă.

| GoldVali a răspuns (pentru floresdemayo):

Corect si adevarat tot ce ai spus, doar ca el vrea sa i se spuna ca ea inca il iubeste de aia tot pune intrebarea asta...iar adevarul e altul.

| floresdemayo a răspuns (pentru GoldVali):

Nu, sunt aproape convinsă că nu poți face asta unui om pe care l-ai iubit cândva. Poate a simtit pentru el doar atracție fizică, deci e cu totul altceva. Dar ea e un fluturaș, cum bine ai spus si tu, dar în alți termeni big grin!

| GoldVali a răspuns (pentru floresdemayo):

Esti o draguta!laughing)

| DifferentBoy explică:

Majoritatea raspunsurilor is frumoase, numai a aluia,, GoldVali" ce il intereseaza pa el atata eu nu stiu. Multumesc tuturor persoanelor!

| mihaelaaaaa2000 a răspuns:

Stiu cum este asta ...am patit-o si eu cu verisoarmea ....eu cred ca ar trebuie sa te intilnesti cu cea mai buna prietena a fratelui tau.cu care sa intilnit.sau cea mai buna prietena a fostei tale iubite eu asa am procedat si vad ca acum. fostul meu iubit s-a reintors la mini:p:p

| loveme95 a răspuns:

Depinde si motivul pentru care s-a desp de tine...probabil vrea doar sa te faca gelos. vorbeste cu fratele tau cu calm, intreaba-l de unde pana unde s-a ajuns ca ei sa aiba o relatie