| andreiyy12 a întrebat:

Buna seara TPU, o intrebare in legatura cu ce cadou Iasi putea lua la iubita mea. Stau in Londra si ea in Romania si vreau sa ii iau ceva fff frumos pentru la vara/iarna dar nu stiu ce. Ea spune ca nu vrea nimic dar eu nu pot sa vin cu mana goala. Cateva sugestii?

6 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
O cină romantică in doi alături de un lănțişor sau o brățară ar fi cadoul perfect.
O zi bună!

| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Cel mai bun cadou pentru iubita ta ar putea fi un lănţişor cu inimioare sau cu perle, cum a mai spus şi andru10best.
Oricum,TU eşti cadoul ei, care-l aşteaptă cu nerăbdare.E greu să fii departe de persoana iubită!
Numai bine!

| Danysan a răspuns:

Ceva ce o reprezinta laughing.Tu sti ce-i place ei cel mai mult...

| grab a răspuns:

O bijuterie nu poate fi refuzata de nicio femeie niciodata.
o bratara de aur de 200 de euro asa modest ar merge de minune si va avea si cu ce sa fie remarcata in anturajul ei de fete mari!

bafta!

| andru10best a răspuns:

Niste cercei cu perlute.

| AddyTakaBlack a răspuns:

Cel mai bun cadou ai putea fii tu sa te duci la ea.