| anonim_4396 a întrebat:

sincer vreau un raspuns mai mult de la fete.
Eu si iubita mea avem o relatie la distanta de 2 ani, ne vedem doar vara... eu am 18 ani ea 15, in vara eu o sa merg in Romania la ea 3 luni, si as vrea sa ii cumpar si anul acesta un cadou foarte frumos. Voi ce spune-ti? dati-mi idei cat mai multe va rog. Vreau sa mentionez ca ea este o fata foarte speciala, o fata greu de gasit, este foarte finuta, inexplicabil de frumoasa.

5 răspunsuri:
| sweet22D a răspuns:

Cel mai frumos cadou pentru ea vei fi tu happy dar daca vrei sa fii atent si romantic cu ea, cumpara-i o bijuterie finuta si de calitate happy + flori

| FurMoon a răspuns:

Da-i un inel, sau ceva care sa-l poata avea cu ea tot timpul, de fiecare data cand il vede sa-si poata aminti de tine si de voi doi.Sigur o sa aprecieze, mai ales ca ai spus ca e finuta, deci s-ar putea sa-i placa un inel mai special, nu oricare luat de la orice magazin, intereseaza-te si cauta-i unul de comanda.Succes

| ciprian1896 a răspuns (pentru FurMoon):

Desigur am gasit un inel foarte frumos la 180 de euro, este superb, anul trecut i-am dus cadou o bratara cu pietre swarovsky, a apreciat foarte mult gestul, chiar ii place mult, problema este... cum reusesc eu sa stiu masura inelului?

| brianafrumoasa a răspuns:

Un medalion, sti... care se deschide si in el sa pui poza ei si a ta
(www.silverzone.ro) + flori

| Saray a răspuns:

Eu zic ca un medalion in forma de inima cu initialele voastre sau a ta, sau un lantisor cu initia ta ar fi frumos.Asa te poate "avea" mereu langa ea.