| anonim_4396 a întrebat:

Sunt Soelzis, am 14 ani si vreau ca vara asta sa am un job. Aici am nevoie de ajutor. nu prea stiu unde as putea gasi unul. Toata ziua stau si ma plictisesc, asa omor si plictiseala pentru ca am ceva de facut si castig si bani.
Va rog frumos, daca ma puteti ajuta cu niste sugestii as fi recunoscatoare.
Cel mai bun raspuns primeste funda.

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Din pacate la 14 ani oricine te-ar angaja ar face-o ilegal, asa ca mai bine fa ceva pe cont propriu, web design, hand made chestii de genul produse pe care apoi sa le vinzi clientilor.

| Loredanaaaaa a răspuns:

Imparte pliante, nu conteaza varsta si iti castigi ceva happy succes :*