| freestylexx a întrebat:

Buna seara... TPU laughing sunt intr-o situatie deci nu stiu ce sa aleg. Sa incepem. Sunt 2 fete indragostite de mine una e mai prostanaca putin dar e draguta si la fata si la corp adica imi place si mai e una mai desteapta asa putin nu e fraiera si arata putin mai urat adica nu imi place la fel de mult deci big grin va rog frumos ajutati-ma si argumentati dc sa aleg p aia sau sa nu eu am vrut sa le las p amandoua laughing ca se bateau pentru mine

Răspuns Câştigător
| Myst3ry a răspuns:

Tu vorbesti urat despre amandoua. Deci cred ca ar trebui sa o cauti pe a 3-a sincer. Incearca sa te gandesti care iti place mai mult dintre ele daca chiar vrei sa te opresti la una din ele. Pune la amandoua si defecte si calitati. Si care are mai multe calitati din punctul tau de vedere, incearca cu ea.

1 răspuns:
| alexandra20fs a răspuns:

Da-le sa pape fier, ia-ti un magnet si vezi incotro te tragelaughing). pe bune acum, zic sa fii cu care merita mai mult, asta inimioara ta decidewinking Bafta!