| PrintulLoliului a întrebat:

Buna seara TPU, sunt un baiat musculos si inalt, si foarte modest.

Acum cateva zile o fata mi-a cerut nuduri, o fata pe care o plac mult si cu care sunt intr-o relatie si n-am putut decat sa-i cer acelasi lucru la schimb, nu din frica de santaj, ci pentru ca n-am mai facut-o niciodata si mi s-ar parea ciudat sa o fac doar eu. Dar ea nu vrea sa-mi trimita in timp ce continua sa-mi ceara nuduri, cat tupeu pe ea...

Tin sa reamintesc ca amandoi suntem foarte draguti si irezistibili, dar nu putem ajunge la un acord pe tema asta.

Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Să-i ceri 1000 de lei pe fiecare poză.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Niciodata sa nu trimiti poze nud, pentru ca vei regreta in viitor, mai ales daca vrei sa ajungi cineva important pe lumea asta.
Spune-i ca-i dai poze nud, doar daca va dezbracati si va faceti singuri poze unul la altul, in acelasi timp.

| Nemessys a răspuns:

Faci o mare prostie. Cine stie ce poate sa faca cu acele poze, deci mai bine nu.
Daca tot vrea atat de mult sa te vada gol, de ce nu te cheama la ea acasa? laughing) nu pentru sex, dar eu zic ca sa vezi ceva in viata reala, e mult mai bine decat sa vezi intr-o poza, deci... laughing)

| alexandru0sorin a răspuns:

Man dai nudu, dar asigurate ca nu e nudul care il vrea ea. si asigurate armasarule ca nu ti se vede fata

| Spenser_Edmud_1998 a răspuns:

Nu, sa nu ii trimiti niciodata NUDURI, oricand dupa despartire" te poate santaja cum vrea ea

| JustAsking21 a răspuns (pentru Spenser_Edmud_1998):

Nu cred ca dupa relatie serioasa se intampla asta... adica daca chiar ai iubit acea persoana nu o vei santaja cu poze sau secrete, macar atata respect ar trebui sa ai.

| JustAsking21 a răspuns (pentru Spenser_Edmud_1998):

Trimite-i o poza in boxeri, e destul de ok pentru inceput. Si daca arati atat de bine cum pretinzi nu vad care e problema.

| Spenser_Edmud_1998 a răspuns (pentru JustAsking21):

Frate crede-ma, dupa o relatie de 3 ani! aproape ca era sa o patesc, noroc ca am avut parola de la Facebook ei am intrat si am sters conversatia. (Incepuse ea cu amenintarile ca, daca nu ne vom impacam imi va publica pozele ).