| lucian69 a întrebat:

Stiu ca poate vi se va parea ciudat, dar as vrea sa aflu mai multe informatii cum trebuie sa fii pentru a intra in armata? Conteaza media la scoala? Sau cum trebuie sa fie caracterul tau inalt, musculos...?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://www.mapn.ro/recrutare/sgv1.php gasesti toate informatiile pentru soldat profesionist.

4 răspunsuri:
| NicuuM a răspuns:

Conteaza media de la Bac. si da conteaza si caracterul tau deoarece se da proba sportiva, barbati parca minim 1.70 happy

| horia421 a răspuns:

Nu trebuie sa ai anumite calitati.Trebuie sa iei aptitudinile, ce constau in probe sportive.Conteaza si media de intrare, dar mai putin! Sper ca ti-am fost de ajutor.

| lucian69 explică (pentru horia421):

Pai daca nu iei bacul nu poti intra?

| horia421 a răspuns (pentru lucian69):

Daca nu iei Bac-ul din pacate nu poti intra.