| MnopeShh a întrebat:

Tin sa mentionez, inainte de toate, ca sunt o fata draguta.
Astazi am cerut nuduri unui baiat pe care-l plac si cu care sunt intr-o relatie, dar el indrazneste sa-mi puna conditii. Auzi, nu-mi da decat daca ii dau si eu inapoi...
Din nou, tin sa mentionez sa sunt o fata tare draguta, irezistibila - absolutalmente ca baiatul asta ar trebui sa cada la picioarele mele si sa-mi dea nudurile.
Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Eu zic sa-i dai papucii, e absolutamente impardonabil sa-ti puna conditii de astea.

21 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Îți dau eu, dacă vrei.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu vrea sa-ti dea nuduri, inseamna ca nu vrea o relatie adevarata cu tine.

| MnopeShh explică (pentru Emilian65):

Sunt de aceeasi parere. Asa ceva nu se poate.

| Lioana a răspuns:

Daca vrei nuduri va trebui sa dai si tu in schimb. Asa e fair-play. Dar nu e recomandat sa faceti asa ceva. Relatia dintre voi se poate strica si nu cred ca ai vrea un fost sa aiba poza nud cu tine pe care sa o arate si altora. Poate asa gandeste si el. Daca esti frumoasa si el nu, e un motiv in plus sa nu aiba incredere in tine. Iti poti gasi oricand pe altcineva si sa-l lasi balta iar el ramane cu pozele date.

| Necunoscut112 a răspuns:

Pai daca este absolutalmente irezistibila fa nuduri si trite si noua, sa vedem si noi o bunaciune.

| kandaraki a răspuns:

Faptul ca tu te iubesti pe tine si te suprapreciezi am inteles, esti tare draguta si irezistibila ))
daca te complexezi sa ii dai o poza cu tine nud, inseamna ca esti o fata ok, nu asa cum zici tu

| MnopeShh explică (pentru kandaraki):

Vai, dar ai interpretat atat de gresit! Nu am vreun complex fizic, este strict o problema de mandrie.
Faptul ca exista un baiat care sa nu se simta atat de onorat de o ocazie ca aceasta - o fata draguta, mirobolanta, sa-i ceara nuduri -, incat sa ii le trimita numaidecat, ba chiar ii pune si conditii, imi ameninta orgoliul. Cu precadere ca trebuie sa-l fac sa se supuna, caci este un baiat tare rau.

| kandaraki a răspuns (pentru MnopeShh):

Vai dar ce tare ti-a atins orgoliul tau de domnisoara, sau mai bine zis de femeie usoara.
daca e prost se va supune dar daca are minte te vei supune tu lui si vei fi a lui pana la urma.
succes!

| AIeXxX a răspuns:

O sa.ti dea nuduri doar daca.i dai si tu
Altfel nu se poate

| MnopeShh explică (pentru AIeXxX):

Numai de-ai sti cata satisfactie i-a adus comentariul tau.

| AIeXxX a răspuns (pentru MnopeShh):

Adica?

| MaTeOGG a răspuns:

No hate please ( baiat ).
Vrea la schimb sa ii dai si tu nuduri deoarece in ca de va despartiti il poti santaja si sa il faci de rusine.Dar cred ca nu o sa tina relatie ca asta
A, da, NARCISIST-O! Lauda de sine nu miroase a bine. Tu vrei un baiat care sa fie un sclav pentru tine! Nu-i asa? Daca ajungi la 20 si ceva si inca te comporti asa e nasol! O sa ai decat un baiat care nu a avut iubita si ar face orice pentru asta.

| MnopeShh explică (pentru MaTeOGG):

Relatia noastra tine vesnic. E iubire adevarata la mijloc.
Si totusi ai dreptate, nu m-ar deranja un sclav. Da, da. un sclav suna chiar bine.

| JustAsking21 a răspuns:

Dezbraca-l si fa-i poze

| MnopeShh explică (pentru JustAsking21):

Dilema noastra existentiala a pornit din faptul ca nevoile mele biologice nu mai pot astepta pana in iunie. Am nevoie de nudurile acelea chiar acum.

| MachoManRandy a răspuns:

Zi-mi mie cum il cheama ca poate da nuduri unui barbat adevarat si nu unei fete prapadite.

| MnopeShh explică (pentru MachoManRandy):

Oh, te rog. Nu sunt orice fata, ci o fata draguta. Daca nu-mi da mie, nu-ti da nici tie. Ia-ti gandul.

| Crissuk2000 a răspuns:

Este normal sa îți ceara inapoi pentru ca ii este teama ca într.o situație de destrămare a cuplului el va fi șantajat cu aceste poze.Ideal ar fi sa nu va trimiteți nuduri pentru ca nu e sigur.

| Benyi a răspuns:

Draga "fata draguta", este ceva suspect in povestea ta. Implicand ca il placi asa de mult, ar fi trebuit sa accepti anumite conditii, insa si acel "baiat" pare suspect. Daca ar fi fost baiat cu adevarat si te-ar fi placut, ti-ar fi trimis poza instant sau ti-ar fi propus sa va vedeti in particular si sa iti arate "marfa" atunci. Iti recomand sa iti revizionezi relatia cu acesta, fiind mari sanse sa fii inselata cu o fata caruia poate chiar ii trimite astfel de "nuduri".

| MnopeShh explică (pentru Benyi):

Draga, SigurNuBeni, stiu ca SigurNuTeCunosc si iti apreciez raspunsul.
Cu toate acestea, interpretarea ta ma terifiaza. Oare chiar are o alta femeie cu care relatia-i sa fie destul de avansata cat sa-i trimita nuduri? Raspunsul nu-l voi afla decat mergand la o ghicitoare in Tarot destul de buna precum sunt eu.