| Andreea1095 a întrebat:

Doare atat de tare lovitura la testicule? l-am lovit azi pe prietenul in joaca si a inceput sa se vaite tare ca il doare in zona abdominala. Oare doar se prefacea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ca si durerea de dinti si asta doare foarte tare. Vorbeste cu un prieten sa-ti faca si tie ce i-ai facut tu lui. Sa simti si tu pe propria piele.

| darrio2007 a răspuns:

Ooops! Acum am vazut ca esti fata.

| RAY a răspuns:

Normal ca doare

| minrest a răspuns:

Doare foarte tare. Alta joaca nu stii?

| Dismally a răspuns:

Da, doare foarte tare, este cel mai sensibil punct la barbati.

| octav005 a răspuns:

Daca vrei sa simti pe pielea ta. dati un pumn in testicule. s-au o plama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Lovitura in testicule doare foarte foarte tare :-s :-s...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit din intamplare un articol studiu pe internet legat de intrebarea ta: https://www.totb.ro/......testicule/
Deci se pare ca lovitura in testicule doare mai tare :-s :-s ...saracii de noi, barbatii. :-s

| AlexCristi97 a răspuns:

Chiar si o lovitura sa zicem usoara precum un bobârnac in testicul se simte atat de intens incat durerea se intinde in zona abdomenului si apoi se simte ca un fior in intreg corpul.

| Richard01 a răspuns:

Salut,dvs ce varsta aveti? Normal ca doare, e cel mai sensibil punct al barbatiilor, o lovitura puternica poate duce si la deces.De ex:"daca cineva de strange tare de sani ce faci?"

| LAURENTIU95EMIL a răspuns:

ANDREEA1095 daca eram in locu lui cand imi reveneam iti trageam un picior in coaiee si eu si cand tea aplecai sa te ti de coaiee cu mainile ca nu mai puteai de durere un picior in tite ca sa vezi si tu cat de rau doare la coaiee la oua sa nu mai dai alta data tiar fi comvenit cred ca nu ca te dureau oule si titele sa daca te lovea prea taree la oua poate te lasa ipotenta ramaneai ipotenta pe toata viata tu stii cat de rau doare la coaiee iti spun eu ca daca ai primi un picior cu putere la coaiee si ai vedea cat de rau doare nai mai da nici odata

| LAURENTIU95EMIL a răspuns:

La fete dare mai taree si mai rau loviturirlr la coaiee de cat la noi la barbati

| LAURENTIU95EMIL a răspuns:

Aliseg daca tear lovi si el pe tine la coaiee cand tear prinde tiar comveni cred ca nu catear durea coaieele si daca tear lovi prea tare poate te lasa ipotenta sau una in coaiee si cand te apleci sa sa te ti de coaiee ca nu mai poti de durere un picior in tite atunci nu ai mai rade ai plange de durere

| alexandru86claudiu a răspuns:

Stai sa te loveasca si el pe tine in coaiee andreea1095 si ai vedea pe propiu tau corc cat de rau doare o lovitura in coaiee si a 2 ora iti spun eu ca nu ai mai da