| Florazul15 a întrebat:

M-am lovit destul de puternic la umărul drept de ușă. De durut nu mă doare așa tare, dar după lovitura a început să mă doară în piept când respir. Este posibil să aibă vreo legătură cu lovitura durerea în piept sau nu e de la asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Poti astepta cateva zile si daca vezi ca persista, mergi la medic.

| TataruRaul a răspuns:

De ce, ceri sfaturi medicale pe un forum fără profil. O vizita la medic și cu investigațiile de rigoare happy nu vei mai avea nici o nelămurire