| oAnonim a întrebat:

Buna Seara TPU , urmatoare chestie e o problema sau . ?
Azi am fost cu iubita mea,doar eu cu ea(suntem impreuna de 5 luni) si este prima relatie,primul sarut,prima dragoste pentru amandoi.Ea are 16 ani eu am 17 ani.Am fost la ea acasa si dupa un timp cand "ne-am jucat" si mai mereu cand "ne jucam" (suntem virgini amandoi) eu simt ca mi se umfla burta , iar ea imi spune ca oarecum o doare burtica,dar trece starea asta , si daca ne jucam iar revine,de ce mi se umfla burta si pe ea de ce o doare ?(Nu e durere mare,cred ca si ea se simte balonata)

5 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Cum anume va jucati?
nu cred sa fie vreo problema, poate fi de la pozitiile pe care le luati atunci, oricum nu are ce sa fie ceva ingrijorator
atunci cand o sa faceti dragoste, poate va disparea senzatia asta.bafta si sa ai prezervativ la tine

| curkthebest a răspuns:

Nu e o problema asta.doar va excitatii parerea mea si nimic mai mult. daca va hotarati treci a treaba baiete nu mai sta asa... spune-i si ei care e cauza si faceti sex.bafta la dizvirginare!big grin

| AAlinaaa a răspuns:

Aw ce dragut, poate aveti fluturasi in stomac.

| Danny4all a răspuns:

Haha si mie mise intampla aceiasi chestie mai bine las-o mai usor cu jocurile k s-ar putea sa faci un blocaj renal te doare acolo jos sub burta si co***le. laughing deci daca problema persista ai putea sa ajungi ipotent mai bine dupa ce va jucati cand te duci acasa faci si u o mica labutza!

| oAnonim explică (pentru Danny4all):

Nu ma doare jos sub burta, doar simt asa un gol in stomac (ca si cum ai fi in cadere libera, stii senzatia cred daca sari de pe o trambulina in apa sau esti la munte la inaltime) si cand simt golul ala in stomac, pe urma simt burta umflata, dar dupa imi trece