| IonutMaran1993 a întrebat:

eu am stat cu iubita mea si am ejaculat pe lenjeria ei, suntem virgini amandoi dar pe ea o doare burta tare e posibil sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Posibilitatea de a se instala o sarcina intr-un astfel de mod ar fi de domeniul miracolului, mai ales daca femeia nu este in perioada fertila. Durerea de burta are cu totul alte cauze sau mai degraba este de natura psihica. Puteti sta linistiti, nu exista nici cea mai mica posibilitate de a se instala o sarcina.Multa sanatate.

| IonutMaran1993 explică (pentru corbulalbrosu):

De ce ar putea sa aiba dureri de burta?

4 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Halele maica sfanta partida de sex intre 2 virgini e mai horror decat auschwitz

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai ajaculat pe lenjerie si nu in vagin, stai linistit nu poate fi gravida.

| e1xtz a răspuns:

Primele simptome ale unei sarcini apar dupa mai mult de-o luna.
Nu o sa rămână însărcinată ca ti-ai lansat tu copiii pe chilotii ei, dar pe viitor sigur o sa va duca mintea la mai mult, si bine ar fi sa cautati pasii despre cum trebuie sa procedati deoarece cu ceea ce stiti acum peste o luna o sa întrebări de clinici unde poate face avort si daca se poate fiind minora, asta daca nu se îndoapă cu pastile de-a doua zi le post de bomboane.
Cam asa.