| Maximilian97 a întrebat:

Buna seara TPU. Va rog sa ma ajutati. Deci am 15 ani, miine am prima intilnire cu o fata, as vrea sa-mi dati niste teme de discutii. Ambii nu ne cunoastem, am facut cunostinta pe net. Va rog mult niste teme de discutii normale ca sa am si a 2 intilnire big grin nu ziceti teme banale ca de ex "filmele, muzica, carti etc..."

Răspuns Câştigător
| InesIlinca90 a răspuns:

In primul rand trebuie sa fii tu insuti. Dupa,trebuie sa vezi ce fire e ea,daca e mai vorbareata,tacuta, si in acest caz, trebuie sa actionezi dupa felul ei : daca nu prea e vorbareata, baga tu subiecte de discutie gen : ce faci vara asta, cum a fost la scoala tot anul..incearca sa va gasiti ceva in comun.Asta e super. Daca aveti un subiect comun, nu va mai trebui sa te agiti. happy

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Pai va prezentati unul altuia,apoi vorbiti despre sensimente, iubire, dar in principiu totul vine de la sinewinking Apoi ce culorii in plac incepe de jos in sus si apoi intrebari mai serioase te-ai mai sarutat...Mie imi place de tine mai mult decat orice pe lume, simt in privirea ta soarele sclipitor si multe alte alinturi, daca iti plachappy Fundahappy

| 0wUnkn a răspuns:

Pai. ce hobby-uri ai, cum te distrezi in vacante, weekend-uri, ce prostii faci laughing
cum o ajuns o draguta ca tine sa se uite pe site-uri ( daca arata bine tonguelaughing ) si multe altele

| unubunnnn a răspuns:

Discutati despre voi..despre ce va place ce aveti in comun... spune-i despre tine... spune-i cu esti totul.asta trebuie stiut la o prima intalnire

| DoneDon a răspuns:

Incearca sa vorbiti despre voi insiva si din astea dar nu prea mult ca poate o plictisesti. Daca ii place sa povesteasca mult las-o pe ea sa vorbeasca si mai intervi si tu cateodata ca sa dai impresia ca esti atent la ce iti spune si daca vorbeste mai putin si ii mai timida incearca sa ii pui cateva intrebari, poate o intrebi ceva care i se pare mai interesant si asa poate "isi da drumul la gura"... ponturi:fi tu insuti, bag-o cat mai mult in seama, afla cam ce ii place si cam ce ar vrea sa afle de la tine k daca zice numa "aha" "bine" inseamna ca se cam plictiseste si poate a 2-a oara nu mai vrea sa iasa cu tine