| Maximilian97 a întrebat:

Buna seara TPU. Va rog sa ma ajutati. Deci am 15 ani, miine am prima intilnire cu o fata, as vrea sa-mi dati niste teme de discutii. Ambii nu ne cunoastem, am facut cunostinta pe net. Va rog mult niste teme de discutii normale ca sa am si a 2 intilnire big grin nu ziceti teme banale ca de ex "filmele,muzica, carti etc..."

5 răspunsuri:
| RenataG a răspuns:

Hei...daca o sa fie ceva intre voi o atractie o sa vezi ca, conversatia vine de la sine ..deci stai fara grija si bafta si sa ne spui ce ai facutwinking

| alinutz16 a răspuns:

Crezi k daca cineva ti-ar recomanda un subiect pe care sa il deschizi cu. dansa, nu te-ai intimida si nici nu ai mai stii cum te cheama? dupa ce intrebare ai pus ...se vede ce creativ si indraznet esti

| Maximilian97 explică (pentru alinutz16):

Nu am pus intrebarea sa citesc raspunsul tau idiot

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

In primul rand nu uita sa-i duci o floare. Apoi cred ca cel mai bine e sa lasi discutia sa,, curga,, de la sine.Chiar daca va exista putina jena, emotie, acesta e farmecul primei intalniri.Si nu grabi desfasurarea evenimentelor.E suficient, caci nu trebuie sa existe un,, tipar,, identic tuturor.Bafta si nu uita floarea.

| Maximilian97 explică:

Am rugat fara teme banale de genu: muzica, filme