| Simonaa5 a întrebat:

Buna seara TPU. Vi s-a intamplat ca dupa ce iubitul/a v-a parasit si nu a mai dat nici un semn de viata, dupa o perioda de timp in care ati reusit sa o/il uitati, sa se intoarca si sa va implore sa o/il iertati? Cum ati procedat?

Răspuns Câştigător
| edy4KtM a răspuns:

Gandeste-te.daca te iubea nu pleca sau macar iti spunea din ce cauza trebuie sa plece, mie nu mi s-a intamplat pana acum dar eu asa incerca sa nu il/o mai bag in seama si sa-i zic ca:"Acum dintr-o data ti-a venit dragostea de mine".Si gandeste-te ca nu tea mai vazut de cand a plc da infine.Bafta!

1 răspuns:
| eatpraylove a răspuns:

Da, mi s-a intamplat si mie, dar depinde de persoana, poate sa-si bata joc de tine sa se dea mare pe langa gasca sau pur si simplu inca mai tine la tine, daca e genul popular sau ''crocant'' care vrea intotdeauna sa fie in centrul atentiei iti sugerez sa nu-l ierti, si depinde si de cum v-ati despartit si din ce motiv