| Dyanes a întrebat:

Love,love si iar love.
M-am despartit de iubitul meu, de fapt el m-a parasit. am stat cu el cam 7 luni dar nu m-am culcat cu el desi s-au intamplat multe intre noi.
este singurul care m-a vazut dezbracata,preludiu,atingeri dar nu contact sexual.
El e in Bucuresti,eu Galati, ne vedeam cam 3 - 4 ori pe luna
Stia ca sunt virgina si m-a respectat
Este primul baiat cu care mi s-au intamplat multe lucruri frumoase, ce conteaza mult in viata unei fete.
insa m-a parasit fara sa imi zica ceva.
a ales sa isi puna pe facebook poze cu alta tipa si toate alea si din cand in cand imi mai da cate un like.
as avea vreo sansa se intoarca?
mai ales ca am fost atinsa doar de el si e singurul care mi s-a intamplat atatea si stie ca-s virgina?
sa fiu in plus in viata lui fata de celalalte?
vreau raspunsuri sincere fara glume si misto!
multumesc!

3 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Eu zic mai bine sa-l lasi in pace, si sa-l uiti. Daca are pe altcineva nu te mai baga in relatia lui si continuati viata mai departe, pentru ca a vazut ca nu a putut profita de tine si acum incearca sa profite de altcineva.

| just4ubr2015 a răspuns:

Daca il iubeai sincer te daruiai lui dar asa ce ai realizat el si-a gasit pe alta tu ai ramas singura poate iesea o relatie pe viata. e o vorba din batrani dao la tinerete ca la batranete nu o mai vrea nimeni.
o sa te daruiesti la vreunul care o sa fie betiv care o sa te bata si ce o sa faci nimic ce ai realizat

| Liliana1994 a răspuns:

Seepty cred ca ti-a dat cel mai bun sfat.
Incearca sa nu lasi atinsa de prea multi happy