| AnonimusGate a întrebat:

Buna seara TPU! Vorbesc cu o fata cu care m-am certat o perioada si tot ea a intrat pe mine dupa cateva luni de tacere. de atuncia tot vorbim seara la telefon ziua pe whapp si acuma in ultimele 3 zile am tot iesit cu ea pe afara, ieri am ramas singuri cam o ora jumate de la 9 pan la 10 jumate noaptea si mna imi place de ea, e draguta, detreaba pot vorbi detasat cu ea si ea cu mine si ea stie ca mai demult mi-o placut de ea da ei de mine nu... sad Sincer nu stiu ce sa fac, sa mai vorbesc cu ea? Sa mai ies cu ea? Nu vreau sa imi pierd timpu de geaba tin mult la ea sad si nu vreau ca istoria sa se repete, oare dice alege sa vorbeasca cu mine? Ma tot dispera cand imi zice uiteee ala are barba(eu n-am) avem aceeasi varsta eu 16 ea 16 si imi zicea de fostul ca vrea sa se impace cu el acuma 2 zile dupa ce am iesit chiar daca el o fututo de 2 ori cu alta fata si mna ma indoiesc ca as avea sanse la ea si chiar tin la ea enorm dar nu stiu ma baga in dilema ca vorbeste cu mine, uneori zicea ca nu vrea sa iesim noi doi ca sa nu parem ca 2 indragostiti si mno intr-o seara so intamplat sa stam dar nimic am ras ne-am distrat happy. Ce sfaturi imi dati? (ne cunoastem de 4 anii ) Eu as renunta fiindca cred ca totul va ramane un vis amar si cand o voi vedea cu altu oi da drecului in depresie laughing.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca o placi, ca ai sentimente pentru si sa iti dea o sansa sa fiti impreuna. Incearca sa te apropii de ea mai mult, sa o privesti in ochi mereu, sa ii spui unele lucruri sincer care altii nu le stiu etc. Bafta.

| AnonimusGate explică (pentru anonim_4396):

E greu cand zice ca i trebuie unu cu barba efectiv imi scade moralul drastic sad Si zicea ca ea o sa fie numa cu barba si chiar ca is baiat asta ma face sa plang stiam ca daca voi vorbi cu ea din nou asa se va intampla sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnonimusGate):

Frate zi asa ca o placi. Sa o privesti doar in ochi cand ii vorbesti. Da-i o floare. Si app daca tot vrei sa ai si barba dai cu bigu si iti creste waiting nu te lasa waiting lupta pentru ceea ce iubesti.

| AnonimusGate explică (pentru anonim_4396):

Stiu frate ce zici da penisu meu mo refuzat odata nu vreau sa trec inca o data prin acceasi senzatie de **** sa ma simt ca penisu sa stiu ca ea i cu altu si eu frec laba acasa sa stiu ca ala isi bate joc de ea si eu as iubio cu adevarat si faza cu bigu penisu mea ce big? Vrei sa imi rad pielea de pe fata>? Abia am mustacioara de lautar laughing) smug Acuma vorbesc cu ea si mna...

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnonimusGate):

Frate laughing eu ti-am dat idee. Deci alegerea e a ta. Nu incerci tu pierzi nu euwinking. Bafta.

| AnonimusGate explică (pentru anonim_4396):

Oricum nu i zic ca o plac ca m-as face de **** cu chestia asta si voi vedea ce o fi m-am gandit ca cel mai bine ar fi ca sa i dau timp pana in 15 iulie daca nu va fi nimic o voi lasa balta. Ce zici i rea mult timp?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnonimusGate):

Frate de ce lasi atata timp sa ti-o i-a altul? Nu fi fraier sa renunti la ea. De exemplu eu la fel era una care se tinea dupa iubitul meu pana nu am facut eu urat sa dispara mai definitiv de langa el nu s-a lasat intr-un final am ajuns sa aflu ca vorbea cu prietenul meu prin mesaje pe telefon. Si aici revine faza te apropii de el te omor cuvintele mele. Ea a ales asta nici pe strada nu a mai avut curaj sa iasa asa ca s-a mutat in alta tara. Bine imi pare :X laughing ce e al meu e al meu. Care se baga il mananc cu fulgi cu tot big grin. Deci lupta daca o iubesti, zi ca o placi. Nu lasa pana pe 15 ca s-ar putea pana atunci nici sa nu mai auzi de ea. happy

| AnonimusGate explică (pentru anonim_4396):

Imi bag pl in toti care o vor, ea vrea sa vorbim vrea sa iesim cand o chem dar nu inteleg un lucru, zice nu iesim numa noi 2 ca doara nu suntem indragostiti. mai cheama pe cineva. BAG P...A VREAU SA FIU SINGUR CU EA SI EA MAI CHEAMA PE CINEVA zice.Si am ramas singur cu ea dar am ras so distrat am stat destul de mult cred ca ei i rusine cu mine sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnonimusGate):

Deci da-i un mesaj pe telefon, zi sa vina pana afara. Iar acolo ii zici asa app unde e zici numele ei : " vreau sa iesim doar noi 2 putin impreuna da-mi o sansa sa iti zic ceva, te plac, de prima data de cand m-am indragostit de tine mereu m-am gandit la tine... etc" Deci am promis eu ca nu mai ma bag sa ma fac iar Dr.Láv dar. laughing Incearca, poate ai sanse. Lasa rusinea. Prinde curaj. Eu am prins curaj sa comentez la profesori ceva neacceptabil, tu prinde curaj sa ii spui ca o placi. Eu ies. Bafta.

| AnonimusGate explică (pentru anonim_4396):

Cu profesori i fix penisu de aia nu mi frica diriga are boala pe mine si mna... Cu fetele i altceva boos (boos nu stiu daca merge la fata laughing ) Daca ar fi alta fata i-as spune usor. Dar ea o cunosc de 4 anii i-am zis ca o plac anul trecut si o tot vb cu mine da mi-o zis ca nu ma place. Si mi-o zis acuma inainte sa vb ca sa nu ma auda ca i zic ca o iubesc si dinatea! crying si din astea nu vreau sa i zic si vreau sa aflu prin gesturile ei care mna nu-s prea evidente...

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnonimusGate):

Pentru ca si ei ii place de tine. Si nu vrea sa stii.hee hee D-aia. Bafta.

| AnonimusGate explică (pentru anonim_4396):

Iesi tu acas laughing)))

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnonimusGate):

laughing

| AnonimusGate explică (pentru anonim_4396):

Plm imi zicea ca toti prieteni o plac si ea stie, si mna acuma am renuntat la gandu de o relatie vorbim asa ne intelegem super bine ce sa zic laughing) Dao-n penisu
meu sa se **** altu cu capu pana i cucereste sufletul ei nazdravan

1 răspuns: