| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara tutror.Am o problema mai delicata si am nevoie de cateva sfaturi: Deci sambata noptea pe la 2.50 am ajuns acasa din club, si am mers pana la baie sa ma spal pe fata ca eram rupt de beat happy.Dar surpriza cand am intrat in baie am gasit-o pe mama vitrega masturbandu-se...Atunci am iesit repede afara si am mers la mine in camera, dar ea a venit dupa mine doar in prosop de baie si a inceput sa ma sarute pe gat dar eu de abia m-am abtinut sa nu o calaresc ca asa aveam o pofta de sex si am dat-o afara din camera. Duminica dimineata am vazut ca e cam schimbata nu mai vorbeste cu mine cum vorbea de obicei,astazi la fel aceeasi poveste.Ce sfaturi imi dati: sa discut cu ea, sa vorbesc cu tatal meu care este plecat in Spania de un an(poate de asta a simtit si ea nevoie sa faca sex), sa las ca timpul sa le rezolve pe toate, sau pur si simplu sa i-o trag.A si am 19 ani si ea 32.si acesta este contul fratelui meu mai mic ca la al meu nu am mai stiut parola.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este o situatie foarte grea pentru tine, parerea mea este sa vorbesti cu subiectul, sa iti ceri scuze ca ai intrat peste ea in baie si nu-i ceda sub nicio forma eventualelor avansuri din partea ei. Daca nu se va abtine in ceea ce te priveste suna-ti tatal si comunica-i toti pasii pe care i-ai facut pana in acel moment astfel incat sa eviti neplacerile.

| dany2696 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersii mult de sfat!

8 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Interesante fanteziile tale. laughing

| Vibrations a răspuns:

Cool story Bro. Te-ai uitat prea mult la porno

| dany2696 a răspuns (pentru Vibrations):

E cat se poate de real....mai bine taceai...

| teo6dia4c99 a răspuns:

Pai vorbeste deschis cu ea! Spune-i sa se duca in vacanta la taicatu si sa-si rezolve problema si ca pentru tine e ca si cum nu ai vazut nimica.

| DnBSniperZs a răspuns:

*High five* Da-mi idu matiirolling on the floor)

| Tützłк a răspuns:

Buna ar trebuie sa vorbesti cu tatal tau despre asta! deci iti spun din propria mea experienta... daca nu ii spui tatal tau are de suferit! el ar putea sa afle si o sa fie foarte suparat pe tine! bafta big hug fundita?

| Alex_Sovaiala_1998 a răspuns:

laughing)) e ciudat dar ar trebui sa vorbesti c ea despre asta laughing))