| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema mai delicata... O fata a vrut sa ma sarute, dar eu am respins-o, spunandu-i ca nu sunt pregatit... E o fata frumoasa, dar nu asta conteaza. In urma cu ceva vreme am tinut la o alta fata ( desii ea nu a tinut la mine), si nu stiu ce sa fac. Nu ma pot gandii la nici o alta fata in afara de ea. Ce as putea sa fac, ca sa pot trece peste? Mentionez ca am 15 ani. Am incercat foarte multe metode, dar nici una nu a mers. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| BloodyBlade a răspuns:

Buna! Consider ca ar trebui sa mai incerci cu fata respectiva(cea la care tii).Ii poti trimite flori, ciocolata poate un lantisor cu un pandantiv cu initiala numelui tau, iar daca te intreaba de ce ii faci aceste cadouri ii poti spune ca desi esti constient ca nu te place tu esti fericit daruindu-i ei ceva (poate chiar ceva original o poezie, un portret al ei daca ai talent) si ca o faci pentru ca asa simti.Insa daca fata respectiva are iubit...eu sunt de parere ca ar trebui sa incerci o relatie cu fata care a incercat sa te sarute. Poate va merge! Sa stii incercarea moarte n-are si speranta moare ultima deci incearca-le pa amandoua daca poti/vrei! Bafta! sper ca te-am ajutat!happy

7 răspunsuri:
| IlegalSmile a răspuns:

Aceiaşi problemă am şi eu oh go on. Încearcă să cunoşti alte fete, poate iese ceva. şi cu siguranţă o vei uita,

Baftă!

| bassmusic a răspuns:

Mentionez ca pentru fata care a vrut sa ma sarute nu simt nimic... Doar ne cunoastem din prieteni...

| canabisssssss a răspuns:

Incearca sa iesi cu alte fete Si daca acea fata a vrut sa te sarute a avut un motiv
Asa ca iesiti impreuna la un suc una alta, si sarut-o tu

Succes:*

| ShadowRmD a răspuns:

Daca ai refuzat o tipa care voia sa te sarute inseamna ca esti gay! have fun

| bassmusic a răspuns (pentru ShadowRmD):

laughing Poate tu estiwinking Vorbesc oameni, care nici nu stiu ce inseamna sa tii la cineva. Bafta pe Calea Turzii