| Ciuffy001 a întrebat:

Buna seara tuturor! As avea nevoie de ajutor din partea voastra happy Am facut dragoste cu iubitul meu neprotejat in a 2-a zi a menstruatiei cu ejaculare in afara... exista vreo posibilitate de sarcina in acest context descris? Multumesc tuturorwinking

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da, exista si aceasta posibilitate, motiv pentru care sexul se face mereu protejat.

| Alcyon a răspuns:

Cum am mai spus, nu mai faceti sex neprotejat. Nici macar la menstruatie. Cand esti la menstruatie, riscul de a face infectii este mai mare ca in mod normal. N-ar trebui sa te preocupe numai sarcina, ci si duzina de boli pe care le poti lua, daca o faci neprotejat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,exclusa sarcina daca ce spui este real.Mult noroc.

| Blamely a răspuns:

Da, există posibilități.

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Daca nu a avut ajaculari precoce pe intern, nu. Si daca a avut, sa zicem, sansa e destul de mica. N-ai idee cat trebuie sa se chinuie spermatozoidul pana la ovulul piz_ii! happy

Răspuns utilizator avertizat
| corhaz a răspuns:

Nu

| Phini a răspuns:

Daca tu ai dubii, poti sa faci un test de sarcina. oricum, pe viitor folositi prezervativul, te protejeaza de posibile boli. Daca prezervativul s-a rupt sau a alunecat, poti sa iei pastila de a 2 zi, in maxim 36 de ore, succes!