| Katsu a întrebat:

Buna seara tuturor, vreau sa va pun o intrebare care ma framanta de multa vreme: se poate calatorii in tara fara insotitor? Deci, am 17 ani si locuiesc in Oradea iar acum de sarbatori vreau sa merg la Bucuresti, la prietena si nu stiu sigur daca trebuie neaparat insotitor sau nu, va rog frumos daca ar putea cineva sa ma ajute in aceasta privinta, sa fiu si eu linistit, dau si funda!

Multumesc anticipat, o seara frumoasa!

Răspuns Câştigător
| xxdd a răspuns:

Nu am auzit niciodata cum ca ai avea nevoie de insotitor ca sa calatoresti in tara. Sunt sigura ca nu ai nevoie. Du-te linistit.

| Katsu explică (pentru xxdd):

Sper sa fie asa, am fost azi la gara sa ma interesez de pret, ora la care pleaca trenul, stiu tot dar chiar de asta am uitat. oricum, multumesc ca m-ai mai linistit.O seara frumoasa!

2 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Mergi linistit! Esti mare!