| SamsungElectronics a întrebat:

Bună seara.

Voi aveți iubite? Eu nu am, nu prea am noroc la fete, până acum la vârsta de 19 ani nu m-am putut bucura și eu de o relație așa cum se bucură alți băieți crying.

23 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Femei trecatoare am avut, relatie de durata nu - sexul nu a lipsit la nevoie. Mai rau e fara el

| Violleta2022 a răspuns:

Esti patetic baiete cu sute de mesaje in care spui acelasi lcuru dar nu vrei sub nici o forma sa intelegi ce-ti spunem aici.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu prea am noroc la fete. Asta fiindcă te bazezi pe noroc, ca la păcănele.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Dar te-ai bucurat de hobby-uri/scoala? Ca poate ajungi si tu ca ratatii aia de aici care tot zic ca au 27-30 de ani si sunt virgini, n-au fost bagati niciodata in seama de vreo fata si traiesc pe salariu minim.

Ocupa-te de tine si o sa vina si fete. Plange-te in continuare si nu face nimic si ai sa ajungi ca ei.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Si apropo, gandeste-te ca daca nu faci nimic si continui cu aceeasi mentalitate, situatia iti va ramane IN CEL MAI BUN CAZ la fel. Situatia nu se imbunatateste singura, iar pentru a vedea diferente, trebuie sa incepi sa muncesti la ea.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Mai mult iti ziceam astea tie, ca sa nu crezi ca ti s-au epuizat sansele.

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Lasa-ma dr cu teoriile tale nu ti-ai luat bullied ca mine in liceu de la ele chiar umilinte sa intelegi, tie usor sa vorbesti, nu stau sa te mai intreb si pe tine legat de viata ta amoroasa ca iar aflam surprize! de voluntariat si alte cele am eu nevoie la o varsta la care trebuia sa fiu cel putin insurat laughing) rad cu lacrimi

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru LonelyGuy07):

Daca permiti bullying-ului sa te tina pe loc de 15 ani, foarte bine. Spor in continuare!

PS: Nu zice nimeni ca trebuie sa fii cel putin insurat pana la 30 de ani.

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Bine, mersi, poti sa nu imi mai dai reply macar > sa te faci invizibil mie?

| Nirvanaaa a răspuns:

Frate, ai tot timpul din lume.
Cu cât te gândești numai la asta, cu atât ai cele mai mari șanse sa ramai singur. Nu te mai compara cu alții.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Am un fel de pseudo relație ca să zic asa... le schimb destul de repede laughing
Bun, de ce zici ca nu ai avut noroc și ce ai făcut ca să schimbi "norocul" asta?
Pune totuși și renunță la mentalitatea de victima și evoluează la acest capitol

| anonimuIl a răspuns:

Caută fete pe unde umbli sau prin cunoștințe.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Am avut o tentativa esuata de la 17 pana la 19 ani care este experienta cea mai apropiata de o relatie pe care am avut-o! Insa nu mi se pare mare lucru!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am,dar mi ok și singur. Ești doar un copil,ai toată viața înainte. Nu mai fi așa de obsedat de a avea o iubita că ele simt asta,nu le plac obsedații. Dezvoltate personal,mergi la sala,i ați un parfum blana,o freza țiplă și vei fi surprins sa vezi că te vor căuta ele,asta dacă arăți bine, daca ești hidos nu știu, Dumnezeu cu tine.
Trebuie sa înțelegi că fetele nu sunt atrase din păcate de băieți cuminti, sensibili, vulnerabili, plăpânzi și umili. Până la 21 de ani te poți schimba mult,pari o fetiță care se plânge mereu din orice normal că nu te dorește nimeni.
Eu am încredere în tine că te poți schimba,și că o să îți găsești o fata ok,dar lucrează la inteligența emoțională,și fi și tu mai bărbat, fi mai degajat, și mai impunător, dominant când găsești o fata, nu îți afișa slăbiciunile.

| LonelyGuy07 a răspuns:

Am 30 impliniti acum 2 saptamani si nu am avut niciodata, dar nu ma consider un ratat cum zice asta din comentarii, de cand mama dreacu e la moda sa se dea vina pe un barbat ca da rateuri cu femeile n-am stiut-o o aflu acum! cam pe acolo iti e perioada liceu sau mai ai o sansa la facultate daca nu se investe nimic o sa ajungi cel mai sigur ca mine sau ca altii de pe site-ul asta! E usor sa comenteze idiotii pe aici dar ei probabil nu au experimentat bullied-ul prin scoala si umilinta din partea fetelor, ei le cunosc pe toate TU ESTI VINOVAT pentru ca nu AI

| LonelyGuy07 a răspuns:

Exista intr-adevar o anumita tehnica prin care unii din scoala ta reusesc sa isi faca prietena si tu nu, au ei un cod morse cu care comunica cu ele, intelegi si de asta tu nu ai noroc la ele, chiar daca tu te comporti cu fetele la fel cum se comporta unii care au noroc

| LonelyGuy07 a răspuns:

Cred astia ca site-ul asta a ajuns terapie lor pentru suflet laughing), valea cu minuni, gasesc ei solutia la problema asta comuna barbatilor in 2022 aici pe TPU ....sincer e de PLANS, nu de RAS, dar asa e cand nu ai ce face cu viata ta te plangi aici pe TPU non stop ca nu vrea sa te foota niciuna, si tot speri ca cineva iti va da solutia salvatoare, pui intrebari si vezi ca tot nu vine nu vine

| DARLINGx a răspuns:

Am avut dar nu a ținut mult sad
Asta e viața merge mai departe.
Într-o zi îți vei găsii pe cineva care să te iubească nu îți face grij.

| Acnalogiadt a răspuns:

Ba serios nu vă înțeleg pe ăștia de 19/20 care vă plângeți de lipsa unei iubite nu îi că și cum ieși mâine la pensie iar după parea mea la 19 ani încă ești prea mic pentru relati

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru Acnalogiadt):

N-are nicio logica ceea ce spui omule, te afli la pubertate intr-o mare de fete la liceul sau faculta, cum poti sa admiti ca bou ca nu ar trebui sa isi faca griji, cand sa mai ai sanse de genul, cand iese din scoala nu, atunci are o gama larga de a intalni fete si mai mare! PATETIC

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru LonelyGuy07):

Voluntariat, concerte, sala de fitness si suprema: cursuri de dans.