| SamsungElectronics a întrebat:

Bună seara! Am 19 ani și vreau să vă spun de ce uni băieți mai mici decât mine de vârsta de 14, 15, 16 ani au noroc la fete și au iubite?

Eu având 19 ani credeți că o să am noroc la fete și în dragoste dacă până acum nu am avut?

Sunt îngrijorat...

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca ti s-a raspuns la intrebarea asta de cel putin 30 de ori pana acum, fiindca de atatea ori ai pus-o!
Ia de reciteste-le toate intrebarile astea si raspusnurile noastre, poate intelegi, ca pari a fii tare de cap si atata vreme cat nu respecti ceea ce te invatam acolo, nici nu vei avea vreodata vreo iubita.

https://www.tpu.ro/utilizator/acqodn/intrebari/2/

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca ar trebui sa arunci o privire peste celelalte intrebari de aici, legat de subiectul asta. Si dupa o sa vezi ca... poate chiar stai bine.

Esti ingrijorat ca ce? Ca ramai singur? Ai doar 19 ani, ce naiba. Esti inca tanar si ai timp de orice.
Noroc la fete? Ce inseamna asta? Vrei sa "roiasca" fetele in jurul tau?
Aia de 14, 15 ani?
Ai vrea sa fii acele persoane? Ca exact ele, cu gandirea si corpul lor? Ca atunci ai putea spune ca esti ca ei.

Ai 19 ani, ce urmeaza? Facultate? Un loc de munca? Aco o sa cunosti persoane noi si ele o sa ajunga sa te cunoasca. Cand o sa vina momentul pentru acest lucru, o sa vina cu siguranta.

Dragostea si iubirea, sunt doar la un pas distanta. Atunci cand esti pregatit, mai mult ca sigur ca o sa apara.
Cum stii ca esti pregatit si ca ai "gasit" ce cautai? Cand nu o sa te mai intrebi asta.

| Danny28 a răspuns:

Ăia sunt mâncători de c*cat și au vrăjeală ieftină. Presupun că tu ești băiat cu bun simț, iar ăsta e motivul pentru care n-ai succes la fete.

| FredericChopin a răspuns:

Imm nu stiu posibil sa da posibil sa nu (vel mai probabil ai PROBLEME SEXUALE ) seara buna

| samuraibrazilian69 a răspuns:

Este bine ca esti ingrijorat, nu mai exista nici o scapare pentru tine, intoarce-te pe calea cea dreapta si spovedeste-te

| CP16 a răspuns:

Eu chiar astept sa vina o femeie sau mai multe sa imi explice si mie ce inseamna un barbat adevarat, excluzand partea materiala happy
privind intrebarea ta, stai linistit ca femei sunt destule, tu ramai asa cum esti tu si cineva te va accepta o sa o faca fix asa cum esti.
nu au murit singuri nici persoanele urate, proaste, cu probleme psihice sau fizice majore, pana si oamenii strazii au parte de cineva uman big grin

| papucicu a răspuns:

Sunt băieți care găsesc pe la 27-30 perechea. Ai timp și e mai bine sa o găsești mai târziu când ești mai matur

| JELLY284 a răspuns:

Trăiește-ți viața, ieși în vacanțe cu prietenii și distrează-te. Vizitând locuri noi vei întâlni și persoane noi

Mă gândeam că este problema la mine că ultima relație a fost foarte scurtă. Fosta m-a lăsat și nu a trecut o săptămână și era deja cu altul. Suntem prea tineri la 18, 19 ani sa ne punem problema asta