| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua!

De ce alți băieți au succes la fete și au iubite? Eu am 20 de ani împliniți și până acum nu prea am avut șanse să am și eu o iubită așa cum au alții.

Sunt băieți de 16 ani si 17 ani mai mici decât mine și au iubită.

Un băiat de la mine din oraș ce îl cunosc are 16 ani sau nu știu exact 15 ani habar nu am și are iubita și sunt într-o relație de 1 an și ceva.

De ce am ghinionul asta crying

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru ca ei sunt bad boys

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pentru că îl interpretezi ca ghinion, nenoroc, lipsă de șansă. Ca la loto sau păcănele. În voia sorții. Adică fără responsabilitatea ta de a face ceva. Iar dacă iese prost, nu ești tu vinovat cu nimic, de vină este șansa, aleatorul, factori exteriori. Și de ce? Vrei și tu ceva ce vezi la alții? Cum abordezi o fată? Ce gândești în interior? Eu te vreau. Care este reacția? Uite, eu nu te vreau. Și bine face.
Vrei, dar oferi ceva? Vrei gratis?

| VoidEternal a răspuns:

In primul rand, abordând online o fată și exprimandu-te așa cum o faci aici, șansele sunt mici să ai succes, faci multe greșeli gramaticale și ai o gândire extrem de simplistă, judecând după întrebările pe care le tot pui.

Eu in locul tau as investi în ceva personal growth, as incepe sa studiez, sa citesc, să învăț despre lume, despre viața. In felul asta poți indrepta balanta in favoarea ta când ai o conversație cu cineva.

Răspuns utilizator avertizat
| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Pentru ca acei baieti de care zici tu arata bine si probabil sunt si populari.

| AliceM99 a răspuns:

Boss o sa ai timp si de gagici, ai si tu rabdare sa mai cresti sa iti faci un viitor, sa devii un bad boy si o sa vina ele singure la tine, si inca un sfat conteaza calitatea nu cantitatea