| ahgogogo a întrebat:

De la un timp nu stiu ce-i cu mine, nu pot avea o relatie cu nimeni de exemplu daca ma sarut cu cineva intr-o seara a doua zi imi pare rau si chiar daca tine la mine nu vreau sa am o relatie cu acea persoana.....As vrea sfaturi cu ce as putea sa fac sa scap de acea parere de rau de a doua zi si sa pot si eu avea o relatie

1 răspuns:
| MiKiDuTzaEo a răspuns:

Heiii`` Nu sunt eu nu stiu ce experta in relatii dar ce o sa scriu o fac din experienta...Cand esti cu aceea persoana. Incearca si tu sa te gandesti la ceva frumos ce o sa faci sau la ce ai m-ai facut cu aceea persoana! Si cu relatia nu o lua din prima! Incearca sa fi-ri prietenii. Mai pove. o cunosti mai bine etc... Incearca! Poate te-am ajutatwinking