| Elena298 a întrebat:

Buna seara vreau sa va povestesc ceva,am stat in in casa cu o fata o prietena, ne-am cunoscut cand au venit parinti ei la noi si acolo am inceput sa ne imprietenim, ideea e ca ea a lucrat la un loc de munca inainte sa lucrez eu ea si-a dat demisia de acolo, ea a cunoscut un tip acolo a fost cu el vreo saptamana si ceva apoi nu a mai mers intre noi,nu am vrut sa o intreb de ce, ideea e ca si eu am cunoscut acelasi tip si se comporta foarte diferit cu mine fata cum se comporta cu ea, daca ea vorbea cu alti baieti pe el nu il deranja, sau nu era gelos posesiv, pe cand cu mine sa comportat total opus. El era gelos daca ma uitam doar la alti baieti sau era foarte posesiv se enerva doar pentru ca stateam de vorba cu un baiat si nu avea motive cu ea a vrut o relatie pe cand cu mine vorbea ocazional, adica nu ma vrea nici pentru el dat nici cu altul nu ma lasa. De ce sa comportat diferit cu noi, el nu stie ca noi doua ne cunosteam, vreau sa aud parerea voastra de ce sa comportat atat de diferit fata de ea si fata de mine, pe cine credeti ca a placut mai mult. O seara frumoasa va doresc

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este parerea ta eronata!
Un baiat/barbat nu se schimba niciodata.
Cel mai probabil difera parerea prietenie tale de parerea ta, tu vanzandu-l toatl diferit de cum l-a vazut ea.

| Elena298 explică (pentru Violleta2022):

Asa este am zis si mai sus ca sa comportat diferit fata de amandoua si nu inteleg de ce nu putea sa se poarte cu mine is gel cum s-a purtat cu ea

| Violleta2022 a răspuns (pentru Elena298):

Tu tot nu ai inteles!
Am spus ca EL se comporat LA FEL cu amandoua, doar ca voi sunteti diferite si percepti diferit comportamnetul lui.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Iubirea. așa cum rezultă ea din această poveste a ta, are definiții diferite, din felul în care se poartă acel tip cu tine și cu cealaltă fată. Vă iubește pe fiecare în mod diferit.
Pentru tine are o iubire de obiect, te vrea ca pe un frigider sau TV proprietate personală. Astfel se pare că pe tine te iubește mai tare, în felul lui, bine înțeles.

| SilentRain a răspuns:

De ce ai risipi timpul cu genul asta de specimen?
Tipul joca teatru vrea sa va ardă pe amdoau, logic ca se comportă diferit cu fiecare fata în parte, pentru ca fiecare fata e diferită si are nevoie diferite
Genul ala de băiat nu cauta iubire, vrea doar sex si atat