| andrei543543 a întrebat:

Vreau sa va pun 2 intrebari.

1.Cand imi decalotez penisul jumatate din gland se lipeste de preput. Vreau sa va spun ca am fost operat de fimoza acum un an.

2.E normal ca la 14 ani sa am penisul de 7 cm in erectie?

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Asa ceva doar medicul poate decide, la consultatie! Vorbeste cu tatal tau si mergi la medic!

"Normal" este un termen destul de relativ, ai tot timpul sa mai cresti! Fa sport, mananca sanatos, nu fuma, citeste si cultiva-te, si o sa fie bine!

| dream36 a răspuns:

1. Nu stiu sa-ti raspund, scuze! happy
2. E normal, cum sa nu fie! Fiecare penis ii diferit, culoare, marime si grosime.
Am aproape 14 ani si il am de 8 cm. Ti-am spus, fiecare in ritmul lui. Doar nu vrei sa ai una care atunci cand ii sculata sa fie pana la picioare. Unele fete il adora mic si bun decat mare cat casa si sa nu stii sa faci nimic cu el. Sper ca te-am ajutat pe jumatate.
Succes in viata

| Florin_Hck_1999 a răspuns:

Nu e normal sa ai penisul de 7 cm straight face

| Adiţu_Adi_1995 a răspuns:

Sincer..am 14 ani si am penisu' de 17 cm rolling on the floor. la 7 cm nu prea e bine. Du-te la doctor!

| DariusIonutz0 a răspuns:

Pai... in mod normal, nu ar e ok sa ai penisul de 7 cm la varsta ta. Insa cel mai bun sfat este sa te duci la un medic. Medicul iti poate rezolva cele 2 intrebari alte tale. Posibil sa te simti ciudat spunand ca "nu vrei la medic " posibil de rusine. sau alte chestii. Dar pentru ca este vorba de tine, ar trebui sa faci asta! Drum bun! happy FUNDA?!?!?