| andrei543543 a întrebat:

Vreau sa va pun 2 intrebari.

1.Cand imi decalotez penisus jumatate din gland se lipeste de preput. Vreau sa va spun ca am fost operat de fimoza acum un an.

2.E normal ca la 14 ani sa am penisul de 7 cm in erectie?

7 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Pai normal sau anormal marimea tine de genetica fiecaruia nu ar trebui sa ai atatea griji plus ca pana la 18 penisul creste

Răspuns utilizator avertizat
| Sergiu72 a răspuns:

Pina la 17 ani penisul tau mai poate creste. Mergi la medic pentru fimoza recidivanta si cere sa fii circumcis. Sanatate si dotare!

| missmaryy a răspuns:

O marimie medie din cate stiu la 14 ani trebuie sa fie cuprinsa intre 7-12 cm.
Don`t worry!
Si de ar fi sa nu creasca mare si sa ramana pana pe la 10 cm, nu are nimic, am vazut undeva ca pentru a satisface o femeie trebuie sa o ai de minim 8 cm.
Deci lasa totul sa se desfasoare natural