| JokeXD a întrebat:

Buna searaaa TPU, sau depinde cand cititi intrebarea laughing Am o colega de care imi place de foarte multa vreme. Problema e ca cu un an mai mare si vreo 15 cm straight face rolling on the floor De cand o cunosc, ne-am certat doar de vreo 2-3 ori, si din motive prostesti. Radem, glumim, ne intelegem foarte bine.tin la ea enorm, insa ea, fiind cea mai frumoasa si populara fata din scoala, iese cu multi baieti. insa relatii care dureaza 2-3 saptamani maxim laughing Ne cunoastem de foarte multi ani, si m-am indragostit de ea la prima vedere, la gradinita acum 9 ani, insa niciodata n-am avut curajul sa-i spun, pe motivul ca ma tem sa ma refuze sau sa rada de mine. Cand mi se pare ca ne apropiem unul de altul, ca incepem sa devenim mai mult ca prieteni, dupa cateva momente sau zile, ne indepartam, si ajungem iar asa, ca doi prieteni straight face De exemplu, cand am fost intr-o excursie, n-am stat unul aproape de altul, eu am stat mai in spate iar ea mai in fata laughing. Tot drumul a vomitat laughing Iar cand ne-am intors acasa, m-am mutat in spatele ei, si am inceput sa vorbim... de exemplu ea spunea "Uite baba aceea, ti-ar >placea?:" si eu "Am vazut un bosorog cu toti dintii in gura. avea si bicicleta >:" chestii din astea ne radeam laughing Mi-a spus "Aici langa mine ar mai trebuii in scaun sa stai langa mine, de ce nu stam unul langa altul dupa ce ne oprim?" Bun. dupa ce ne-am oprit si am facut o scurta plimbare prin mall. ea a mers cu profa iar eu m-am dus cu niste prieteni, cand ne-am urcat in microbuz pur si simplu a uitat de mine, parca n-a mai interesat-o. Deci. ma place sau nu? straight face

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu, nu are motivatie...

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cu siguranta nu, altfel nu te-ar fi neglijat niciodata

| Danysan a răspuns:

Amice e posibil sa te placa dar ar trebui sa te intrebi si tu de ce nu a fost nimic intre voi de atat timp.Simplu :Fata te place dar ca pe un amic. Inca ceva, chair daca ea o simtii ceva pentru tine tot o sa faca nazuri deoarece fetele nu prea vor sa isi faca Iubiti cei mai buni amici.Bine ca ele sunt de accord ca e bine sa ai iubit amicul cel mai Bun dar le e scarba sa se culce cu ei.E ceva psihic si am vb cu multe fete.Totu pana la sex, li se pare aiure sa le ..cineva pe care il stie de cand era un mucos. Daca reusesti sa o faci sa treaca peste asta o sa aveti o Relatie Minunata!