| coas a întrebat:

Salut Tu! Vreau sa va intreb ceva destul de important! Vreau răspunsuri serioase! Cand eu eram in clasa a 4 Yannis era intr a 1. El imi spunea mereu ca e o fata la el in clasa de care ii place foarte mult. Ceva timp dupa devenim foarte buni prieteni eu si acea fata. A aflat de la câțiva prieteni ai mei ca imi place de ea. Intr-o zi ma cheamă la un suc. Merg, vorbim totul ok dar deodată devine foarte serios si imi spune:Costin eu nu te plac! Si pleaca. Incerc sa o uit si reusesc pentru ceva timp. Devenisem iar prieten cu ea(nu chiar cum eram inainte)Intr-o zi se organizează o excursie cu clasa a 1 (clasa in care era ea). Eu sunt fratele mamei lui Yannis asa ca merg si eu chiar dacă sunt in clasa 5 a.Plecam dimineata la ora 7 si ii zice doamnei ca vrea sa stea cu mine pe scaun. A stat am vorbit, am ras si chiar a si adormit pe mine. Cand coboram din microbuz vad ca sta in spatele meu si se uita lung la mine.Devenise ciudat. De fiecare dată când ieșeam din microbuz se ținea dupa mine. La întoarcerea din excursie doamna da drumul la muzica din microbuz. Dansăm, ne distrăm dar de o data vine o piesă in care trebuie sa dansează 2 cate 2.Ma ia de mana si a inceput sa puna capul pe umărul meu si rămânem asa pana cand ajungem acasa. Acum nu stiu ce sa cred, ca ma place sau nu?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Ce probleme ai și tu acum.Da, e posibil sa te placa aia așteaptă și vezi ce se mai întâmplă.Tu ramai la fel, nu te schimba! Succes!

| Hammurabi a răspuns:

Deci tu ești în clasa 5a și ești unchiul lui Yannis care acum e în clasa 2a și e în aceași clasă cu fata de care îți place ție care e tot în clasa 2a și de care îi place și nepotului tău Yannis?
OMG, pe vremea mea, școala generală nu era atât de complicată.

| coas explică (pentru Hammurabi):

Hmmm dar nepotului meu nu ii mai place de acea fata