| never2sweet a întrebat:

Buna seata TPU,,
Spuneti-mi va rog, ce cadou as putea sa-i fac prietenului de ziua indragostitilor?
El mereu reuseste sa ma surprinda cu cadouri foarte frumoase, iar eu trebuie sa gasesc acum ceva pe masura, va rog mult ajutati-ma happy

2 răspunsuri:
| 21Ada a răspuns:

Pai daca sunterti de mult timp impreuna ai putea sa iei o foaie sa o rupi in 4 si le fiecare parte sa scrii un motiv pentreu care il iubesti. Si sa ii faci 101 motive cumperi o cutie frumoasa si le pui acolo

| R3laXaTT a răspuns:

Un ceas, un parfum, un tricou(geaca pentru ca e iarna:-) )Un codou bun ar mai fi un album cu voi doi, daca ai poze. Sper cas te-am ajutat Funda?