| TheCrisLv20 a întrebat:

Buna sint baiat insa ruinos in ce priveste fetele. Invat bine lupt bine insa la fete sint rusinos ceva siteruri de citit despre cum sa vorbesti. recent la adevar sau provocare am fost sarutat de o fata si m-am facut rosu ca o rosie. ajutati-ma va rog

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Uite,tu preferi sa te exprimi si sa te descarci,folosindu-ti muschii si forta fizica.
Nu-i rau,o conditie fizica exceptionala atrage fetele ca mustele la miere.
Dar,ca sa poti face fata asaltului,va trebui sa te cultivi,sa devii un autodidact.
Ce vreau sa spun? Ia carti si citeste,beletristica,carti de calatorie,informative,reviste chiar,inmagazineaza informatii si cunostinte,vor iesi la iveala in orice conversatie!
Iti va fi tot mai usor sa interactionezi verbal cu cei din jurul tau,cand ai un bagaj de cunostinte si esti sigur pe tine.
Daca te cultivi,increderea in tine va deveni automat mai mare,ti-o poate confirma orice persoana citita cat de cat.
Asadar,in afara muschilor,vei invata sa-ti folosesti si creierul,fa rebus,citeste glume,cauta subiecte de conversatie pe net si faptul ca te inrosesti va inceta.
Si,chiar daca nu va inceta,roseala e un omagiu mut adus oricarei fete,iar ele o stiu, se vor simti flatate, fie iti place de ele, fie nu! Si iar te vor urmari!
Deci, citeste!
Orice!
Imbogateste-ti creierul!
Insista si totul va fi bine!

| noi3 a răspuns:

Mai antreneaza-te la lupta. o sa-ti mai creasca testosteronu' si vei fi mai barbat.
mai barbat fiind, abordarea femeilor e mai usoara.

| stpu a răspuns:

Iti este mai usor sa lovesti decat sa saruti o fata? Vezi, bai Flinstone, daca iti folosesti pumnii si nu creierul.
Incearca sa-ti folosesti neuronii si nu-i mai lasa sa lupte cu prostia care, dupa cum vad, e ca o patura peste creierul tau. Vrei sa iei KO de la prostie?

| kx123 a răspuns:

Aici chiar nu ar trebui sa citesti teorii. Spre binele tau ar fi, sa comunici cat mai mult. Asa sunt si eu, sunt timida la inceput dar cu timpul ma obisnuiesc cu persoana respectiva si nu-mi mai tace gura!

| monycutzza a răspuns:

Fi tu insuti

| FcDb_Teo_1995 a răspuns:

Nu iti trebuie neaparat siteuri... fi tu insuti si intreab-o ce face sau altceva si nu este nici o problema sa te rosesti daca o placi... este firesc. Succes!

| TheCrisLv20 explică (pentru FcDb_Teo_1995):

Eu insumi sint creat pentru a invata foarte bine si de a lupta. mie mai usor sa lovesc pe cineva sau sa invat o poezie decit sa sarut o fata pe obraz

| FcDb_Teo_1995 a răspuns (pentru TheCrisLv20):

Nu conteaza daca te rosesti... asta inseamna ca o placi nu trebuie sa iti fie rusine. cu cat saruti mai multe fete cu atat trece rosealabig grin

| TheCrisLv20 explică (pentru FcDb_Teo_1995):

Dar nu o plac.

| FcDb_Teo_1995 a răspuns (pentru TheCrisLv20):

Oricum este ceva firesc... nu trebuie sa citesti nimic totul vine de la sinebig grin

| OMULidee a răspuns:

Cauta sa mai saruti cateva fete si scapi de rusine...
Unor fete le plac baietii rusinosi... ba nu! I-ati inima in dinti, nimeni nu-ti zice mai bine ce sa faci decat tu insuti. Daca esti baiat dragut, vei sti sa vorbesti frumos. Cine nu risca, nu castiga!

| TheCrisLv20 explică (pentru OMULidee):

Nimeni nu-ti zice mai bine ce sa faci decat tu insuti da omulidee insa euimsumi imi zic deci am lectii de faut si antrenamente

| emily1363 a răspuns:

Nu iti trebuie site-uri.stai pe langa fete si o sa vezi ca totul vine de la sine. Ti-o spun ptc si eu sunt fata si sincer, imi place sa fiu bagata in seama de catre baieti. si mai ales de catre baieti. happysucces! happy