| analia_6778 a întrebat:

Buna sper ca ma puteti ajuta si pe mine cu un raspuns, sa incepem mi-a venit menstruatia si a 2 zi mi-a curs un cheag de sange dar cu ceva negru in el, mentionez ca mi-am inceput viata sexuala si menstruatia mi-a venit mai tarziu cu 10 zile.de la ce poate fi acel cheag negru, nu mi sa mai intamplat asta niciodata. Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil sa fi fost un avort spontan. Mergi la ginecolog pentru a afla.

| StropiDeDor a răspuns:

Pot fi mai multe cauze:o raceala puternica sau infectie, sau in cel mai rau caz, un avort.

| loredana2012 a răspuns:

Cred ca e din cauza fluxului abundent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa iau decizii pripite, dar este logic sa se intample treaba cu cheagul, dar ca ti. a intarziat mi se pare ciudat! normal daca nu tie regulat...se poate intampla dar daca tie regulat te-as sfatui sa mergi la un doctor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai rabdare si nu lua decizi pripite