| Iulia8659 a întrebat:

spuneti-mi si mie ce inseamna asta.de 2 zile toth visez ca moare cineva.ieri am visat ca a murit baiatul de care imi place mie si astazi am visat ca a murit tata. dc visez chestii din astea?crying
ofer funda.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi ce spune aici, dicționarul de vise: www.elystar.ro
Pa, pa.

| Arcusor a răspuns:

Probabil ai constiinta prea incarcata si ai unele secrete pe care nu leai divulgat nimanui.Incearca sa te duci la psihologul scolii daca aveti asa ceva daca nu destainuile prietenei tale cele mai bune sau mamei.App religia spune ca daca visezi ceva care tien de moarte e de rau.Ia si tien un pic de post si du-te la biserica la spovedit.App toate pacatele scriele pe o foita si citestele duhovnicului tau.

PS:Nu sunt credincios da asa spune bunica.

| Annabelllllla a răspuns:

Se spune ca atunci cand visezi moarte e de bine deci nu ar trebui sa iti faci griji