| Iulia8659 a întrebat:

spuneti-mi si mie ce inseamna asta.de 2 zile toth visez ca moare cineva.ieri am visat ca a murit baiatul de care imi place mie si astazi am visat ca a murit tata. dc visez chestii din astea?crying

ofer funda.

2 răspunsuri:
| ZuZzA4eVeR a răspuns:

Pai eu cred ca ori esti clarvazatoarelaughing desi nu prea cred, ori ai patit ceva destul de rausad peste care nu poti sa treci, iar subconstientul tau se manifesta prin cosmarurisad. alta ecxplicatie nu amsad

| andra_7244 a răspuns:

Se spune. cand visezi ca cineva moare inseamna ca moare vremea

adica se schimba vremea.ori este innorat ori ploua

nu e bine sa crezi in vise.ele sunt o inchipuire a vetibig grin

Funda?puppy dog eyes