| AntiHrist a întrebat:

stau cu o fata de aproximativ 2 luni cred ca am facut de toate cu ea nu dau nume dar am gresit deoarece am inselat-o cu fosta prietena si cu inca 1-2 si s-a cam suparat pe mine si nu cred ca o sa ii treaca asa de usor ma rog ea zice ca nu e suparata da eu inca cred ca e imi spuneti si mie ce sa fac va rog?

Răspuns Câştigător
| TheoIsBack a răspuns:

.batting eyelashes Sunt sigura ca te iarta in sufletul ei. Stie ca nu ai vrut. Ai gresit.nu mai poti da timpu inapoi.Incearca sa o iubesti din tot sufletul.Nu o lasa sa sufere. Pune-ti inima in functiune pentru ea love struck.Sunt sigura ca si ea te iubeste cu adevarat... Bafta:*!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa-ti fie rusine pentru ce ai facut, nu o meriti si cel mai bine ar fi sa o lasi pentru caci cand va avea ocazia va face la fel si ea cu tine. Pe langa asta ai facut-o sa sufere si nu merita o persoana ca tine.

| Adorable a răspuns:

Buna!
De ce iti inseli prietena? Nu o iubesti? Te-ai pus vreodata in locul ei sa ii intelegi suferinta? Ai fost vreodata inselat de persoana iubita sa intelegi ce inseamna? Sincer, cred ca esti norocos ca acea fata te iubeste atat de mult incat nu s-a despartit de tine. Pe viitor, nu o mai insela (Fata chiar nu merita sa suporte suferinta din partea ta!), cere-ti scuze sincer si promite-i ca nu o vei mai insela si fa-o sa uite facand un gest cu adevarat frumos.