| geanyhalav a întrebat:

O prietena s-a suparat pe mine, dintr-o prostie, ce sa fac sa nu mai fie suparata, e usor influentabila dar nu imi vine nici o idee

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-i explici ca a fost greseala regretabila facuta involuntar si fara intentie daca intr-adevar a fost vorba de asa ceva.Ca tu de fapt esti asa cum te-a cunoscut la inceputul prieteniei voastre si nu te-ai schimbat totul fiind doar o impresie deformata distorsionata neconfrma cu realitatea.