| WindowsOpener a întrebat:

Buna ..stiti cum as putea sa imi impresionez iubita? M-am gandit sa ii compun o poezie ..sau un filmulet in care pe niste foi a4 sa ii scriu ce simt, cum ne-am intalnit. ceva de genul ..Ati putea sa ma ajutati? Nu vreau raspunsuri de genul : scoate-o in oras,fa-i un cadou, chestii de genul ...Multumesc

2 răspunsuri:
| dariaelena a răspuns:

Eu de exemplu sunt o fire mai romantica si mi-ar placea ca partenetul meu sa ma scoata in oras la o cina intr0un loc frumos, linistit dupa ce am manca sa mergem sa ne plimbam sau la un film, am plecat acasa si acasa sa gasesc o inimioara din petale de trandafir cu o sticla de vin si in timp ce bem vinul sa ma uit la filmuletul facut de el pentru mine. Sper ca te-am ajutat

| KolMikaelson a răspuns:

Pai..depinde si de situatia ta materiala iti spun ce as face si eu daca ar fi sa-mi fac perosoana iubita fericita m-as intalni cu ea as invita-o undeva sa bem ceva putina relaxare dupa as merge la un film romantic cu ea la cinema ne-am intoarce impreuna cu taxiul sau masina acasa iar acasa ne-ar astepta o cina romantica biletul pe care vrei tu sa-l scrii pe masa iar tu incepand sa canti la aceea chitara asta ar fi o zi perfecta intre tine si persoana iubita, parerea mea