| TearsOfBlood a întrebat:

Am o intrebare. De ceva timp imi place de o fata si vreau sa o impresionez cu ceva. As vrea sa ii scriu o poezie sau cv. de genul.
Credeti ca e mai bine sa improvizez pe moment sau sa ma gandesc la una de dinainte. Sau sa ii spun ca o plac in alt fel...
Astept raspunsuri. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Andreea114820 a răspuns:

Poeziile merg intotdeauna cand vrei sa impresionezi sau cuceresti o fata.Merge garantat 100%.
E mult mai bine sa te gandesti la una de dinainte, ca asa va iesi mult mai bine, daca o improvizezi pe moment, s-ar putea sa nu fie asa cum ai vrea tu si sa nu iti iasa cum vrei.Mie una imi plac mult baietii care fac poezii pentru fete si din pacate sunt din ce in ce mai putini.

| mimiwewem a răspuns:

Ce romantic ești tu. Da, scrie-i o poezie. O să fie impresionată. Gândește-te la una dinainte.

| Seepty a răspuns:

Eu zic sa-ti creezi una dinainte sa o memorezi si cand te intalnesti cu ea sa o spui dar cu suflet si sinceritate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bună ideea cu poezia, însă dacă întrebi pe un site cum să o spui, memorată/spontană, eu zic să alegi prima variantă.