| DracuIa a întrebat:

De ce femeile devin barbati si barbatii femei? sad

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu devin barbati si vor sa fie superioare sau vor drepturi egale, femeia este un lucru complicat greu de inteles

| Drimmero a răspuns:

Este o 'moda' neinteleasa de cei normali. Este o arta si asta... una demna de aprecieri sunate din goarne.

| Freya1 a răspuns:

Pentru ca sunt foarte multi barbati ce asteapta sa fie intretinuti, ce asteapta ei atentie si afectiune in exces iar femeia nu mai are loc sa ceara un compliment si o mangaiere de la vaitatu si mieunatu unora

Răspuns utilizator avertizat
| SilentRain a răspuns:

Pentru ca Vaslui

| GoldenZenith a răspuns:

De plictiseala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://youtu.be/3gmJROB2Wzw
Deoarece barbatii devin niste Târfe masculine.

| xByte a răspuns:

Nu asta se doreste de mult timp?

Daca barbatii se pot comporta ca femeile si femeile se pot comporta ca barbatii, atunci inseamna ca s-a atins egalitatea intre sexe.

Din punctul meu de vedere nu este nimic gresit in asta.

| ionutborcea a răspuns:

Pentru că fetele sunt mai mature ear bărbați sunt mai moi chiar dacă se cred ei cine stie ce

| anonim_4396 a răspuns (pentru ionutborcea):

Din cauza asta suntem asa, deoarece sunt multi ca tine care le pun pe piedestal.

| ionutborcea a răspuns (pentru anonim_4396):

Defineste piedestal?!

Răspuns utilizator avertizat
| Xena20 a răspuns:

Nu există așa ceva! Doar transsexualii cred că "devin bărbați " sau " devin femei", dar în realitate nici ei nu își schimbă sexul, asta e cea mai mare aberație! Deci în realitate nicio femeie nu devine bărbat și niciun bărbat nu devine femeie, nu există așa ceva, punct.