| Giulia_6293 a întrebat:

stiti mie imi place de un baiat mai mare, e din alta clasa si nu stiu cum sa fiu cu el. El stie ca il plac pentru ca o prietena i-a zis. Dar, nu prea i-a pasat. Oare ma place, sau nu? mentionand ca imi zambeste des, iar da ca ma place cum sa fac sa fiu cu el... aprop. sunt mai timida deci.

Răspuns Câştigător
| alexaaa a răspuns:

Salut! e cam complicat. daca atunci cand prietena ta i-a zis ca iti place de el si nu prea i-a pasat.inseamna ca nu prea te place. poate pentru ca inca nu te cunoaste asa cum esti. daca iti zambeste cred ca el stie ca il placi si poate vrea sa flirtreze cu tine(dar fara sa fie ceva serios). dar tu poti flirtra cu el(nu-i nimic rau in astawinking ). si poate asa te va baga el in seama.nu se stie niciodata.si incearca sa nu mai fii asa timida.nu zic sa te arunci in bratele lui dar nici ca atunci cand te priveste sa pleci capul in pamant si sa rosestiwinking

3 răspunsuri:
| Madden a răspuns:

Posibil sa fie si el timid, sa stii cu nu e obligatoriu ca el sa faca primul pas poti fii tu mai indrazneata, baietilor le plac fetele indraznete. Din cate inteleg tu ai 11 ani... mai bine nu mai zic nimic atunci

Răspuns utilizator avertizat
| Giulia_6293 explică:

Aaa si madden am 16 ani...