| CandyShop a întrebat:

Buna!

Stiu ca exista diferite denumiri la sani : pepene portocala ananas para...
As vrea cateva poze pentru ca nu imi pot da seama care cum sunt, va rogbig grinbig grin
De la sutien se lasa sani?[Eu cand port sutien ma incomodeaza sarma de de dedesuptul sanilor, recunosc eu nici nu prea am ce baga in sutien si sunt foarte complexata de acest lucru, nu port sutien decat sa zic "ocazi" pentru ca mama mi-a zis ca se lasa de la sutien]
Dar de la bustiera se lasa?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Uite o animatie interesanta!
http://www.google.ro/......tp?/imgres

1 răspuns:
| refugiuDD a răspuns:

Ideea e sa porti un sutien de calitate. iar daca nu e nevoie nu il purta. e adevarat ca sutienele influenteaza fermitatea sanilor. daca simti ca isi pierd fermitatea apeleaza la masaje.nu e greu.bafta