| tbxx a întrebat:

stiu ca is putin cam disperata dar baiatul de care imi place sta asa de aproape de mine, cand vede ca stau jos se asaza langa mine, dar eu stiu ca o place pe o alta fatacrying e inebunit dupa ea.credeti ca am vreo sansa sa ma placa, sau sa fiu cu el? pe langa raspuns, dati-mi si mie niste sfaturi cum sa ma comport, e singurul baiat din clasa care nu a facut o fata proasta. plss:* dau fUnDa [app: se comporta frumos fffffff frumos cu mine, vb pe mess, el se uita la mine in ore si imi zambeste.]] :X

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te porti bine ca o persoana oarecare si trebuie sa vorbesti cu el sa vezi ce gandeste si daca te place.

| tbxx explică:

Sunt foarte sigura ca o place pe fata aia! toata SCOALA stie! sunt ffffffff sigura:d.dar eu nu sunt o fire care este geloasa, eu chiar ma bucur pentru fata aia ca e un baiat drgutz desi nu ar trebui sa ma bucurlaughing) faza e ca daca m-as da la el ar crede ca il plac si el e o persoana care nu prea baga fete in seama cand stie ca il place, sau poate ma insel. poate ar fi si mai bine daca i-as zice ca il plac, insa ma gandesc sa nu ratez, sa imi pierd demnitatea si sa cad fraiera in fata clasei.nu vreau sa ma fac de rusine, nu as mai iesi din casa.asa ca mai bine as astepta sa vad daca ma placewinking oricum mz pentru raspunsuri sunt ff bune:X inca mai astept:X

| deejay_3315 a răspuns:

Eu zic sa fi putin mai indiferenta fata de el... cum ai zis cand te vede ca stai jos se asaza si el... vezi cand mai face asta ridicate, fa l sa te doreasca mai mult daca ii placi cu adevarat, nu te du tu la el lasa l pe el sa o faca, sa te invite undeva si dupa stii ce urmeaza tongue

| lunateca a răspuns:

Daca tot se uita la tine in ore si iti zambeste, poti fi sigura ca ii place de fata de care zici u? Eu cred ca ar trebui sa fi putin mai indrazneata. Ia-ti inima in dinti si da-te putin la el, apoi vezi ce se intampla. Daca iti raspunde cu aceeasi moneda e foarte bine, inseamna ca nu esti chiar oricine pentru el. Eu zic sa fi putin mai indrazneata. Baga-te un pic mai mult in seama cu el. Cine stie... poate...big grin sper ca te-am ajutat. Bafta in continuare!