| LuciYTB a întrebat:

sunt in clasa cu o fata, vobeste cu toti colegi mai putin cu mine, se inroseste la fata cand vorbesc cu prietena ei s-au stau langa ea.Credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Este genul de fata timida. Cred ca te place, dar trebuie sa te apropii de ea cu mare grija. Vorbeste cu ea, priveste-o in ochi, fa-i complimente. Dar totul usurel, cu mare grija!

1 răspuns:
| Țoglă a răspuns:

Probabil că da.Să nu te arunci la ea din prima; cu timizii se procedează încetul cu încetul.