| gabry1994 a întrebat:

stiu ca iubitul meu ma iubescte enorm de mult, face lucruri pe care nu cred ca altcineva le-ar mai face...dar am eu o problema... cateodata am impresia ca inca ii mai pasa de fosta lui, de care s-a despartit de 1 an. stiu ca am eu bibilici la creieras si stiu ca nu ii mai pasa de ea, dar nu prea pot sa scap de prostia asta. ce sfat imi dati? suntem impreuna de 8 luni, iar iubirea noastra creste pe zi ce trece, nu se miceste ca la alte cupluri, ar fi minunat sa nu ma mai gandesc. Multumesc anticipat! :*:*:*

Răspuns Câştigător
| Sim0 a răspuns:

He, he :]. Sunt in aceiasi situatie. Am o relatie noua si traiesc cu impresia ca el inca se mai gandeste la fosta! Cu toate ca stiu ca ma iubeste si ca nu s-ar mai intoarce la fosta. Incearca sa fi mai sigura pe el si demonstreaza-ti tie ca nu este asa, ca el pe tine te iubeste si ca la tine se gandeste! Fosta este de domeniul trecutului, asa ca tu incearca sa fi totul pentru iubitul tau :*. Mult succes in relatie :].

| gabry1994 explică (pentru Sim0):

Multumesc mult :*:*:*:* succes si tie love struck

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

,,chiar ca ai bibilici la creieras,, nu iti mai imagina tot felul de prostii si ai incredere in iubirea voastra

| LolaLollita a răspuns:

Nu te mai gandi pur si simplu. Impune-ti asta. Autosugestiehappy

| zgary4all a răspuns:

Din ce ai zis tu constat ca toate astea se petrec in mintea ta, fara a avea motive reale pentru aceste ganduri, asa ca pune-ti gandurile tale in ordine, eliminale pe cele false si aveti grija de relatia voastra frumoasa. Multa bafta!

| gabry1994 explică (pentru zgary4all):

Multumesc mult pentru sfat :* o sa tin cu siguranta cont de el :*

| dokrin a răspuns:

Pai tu te gandesti la asta fiindca te temi sa nu-l pierzi adica esti geloasa si daca nu te arati! el oricum nu se mai intoarce la fosta daca te iubeste pe tine...