| Someone123 a întrebat:

Stiu ca pare nebunesc si ca poate e doar in mintea mea, dar nu ma pot linisti. Cand am fost la prietenul meu, acesta a dorit sa facem sex dar am refuzat. Mi-a bagat doar degetul in vagin si doar ma atingea. Mentionez ca era imbracat si ca penisul lui nu m-a atins in nici un fel. Exista posibilitatea sa fiu insarcinata? Va rog sa-mi dati raspunsuri fara a face misto, deoarece nu toti ne-am nascuti invatati.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cred ca sunteti destul de micuti amandoi, daca nu stiti ca o sarcina este conceputa doar atunci cand "obiectul muncii barbatesti" intra in "jucarica" ta si lasa ceva in jucaria ta..doar asa apare o sarcina...cat despre deget/pix/morcov sunt intrebari infantile.
si stai linistita ca nu esti insarcinata, atentie pe viitor si poti sa dai cautare pe google ca te ajuta destul de mult.
O frumoasa zi sa aihappy

| Someone123 explică (pentru caramela):

Multumesc mult de explicatie:*.

| caramela a răspuns (pentru Someone123):

Cu multa placere, daca te mai pot ajuta cu ceva, nu ezita sa ma intrebi.

| Someone123 explică (pentru caramela):

Caramela, as dori sa-ti mai pun cateva intrebari, daca vrei sa-mi lasi id-ul tau:*, nu pot sa-ti dau mesaj pentru ca nu am confirmat emailul; x. Astept un raspuns de la tine. :*

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu exsta nici o posibilitate sa ramai

Răspuns utilizator avertizat
| AlinChiriac a răspuns:

Fii fara griji.(Ba chiar lipseste-te de acest gand.) Nu poti ramane insarcinata, atata vreme cat contactul sexual nu a avut loc. happy

| Someone123 explică (pentru AlinChiriac):

Multumesc de raspuns. Intotdeauna ma obsedat aceasta idee, si uneori nu pot dormi noaptea.:*

| zone3 a răspuns:

Stai linistita :* Pentru a ramane insarcinata trebuie sa "se termine" baiatul inauntrul tau (in vagin). Asa ca nu te mai speria:*

| SkorpYo a răspuns:

Nu e nici un rischappy

| Someone123 explică (pentru SkorpYo):

Multumesc de raspuns, am facut chiar si un test de sarcina si a iesit negativ, dar ma obsedeaza ideea aceasta.

| Someone123 explică:

Am uitat sa mentionez, dau fundita:*.