| LittleButterfly33 a întrebat:

As dori ca raspunsurile la intrebarea mea sa fie serioare, pentru ca nu toti ne-am nascut invatati si chiar ma macina acest gand.
Nu am avut niciodata un contact sexual, dar cand am fost la prietenul meu, acesta mi-a bagat degetul in vagin. Mentionez ca era imbracat si nu a ejaculat sau nu mi-a atins vaginul cu penisul lui. Doar a bagat degetul.
Poate sunt eu paranoica sau nu stiu, dar am impresia ca sunt insarcinata. Ma cam doare burta si nu pot manca.
Credeti ca este posibil sa fiu insarcinata sau e doar in mintea mea? Am facut 2 teste si au iesit amandoua negative.
Va rog sa-mi dati un raspuns, deoarece sunt foarte nelinistita si nu pot dormi noaptea din cauza acestui gand.

13 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu mai da banii pe teste degeaba. Nu ai nimic. Nu te mai stresa. Cand o sa ai insa un contact sexual adevarat sa folosesti prezervativul. Poti consulta un medic ginecolog pentru a-ti prescrie conceptionale potrivite pentru corpul tau, asta daca nu esti prea mica happy

| Betty18 a răspuns:

Cati 12 ani ai?

| Încrucişătorul a răspuns:

Nu exista copii din flori.
Stai linistita. Poate ca si treaba aceea a fost "noua" si ai simtit... ce a trebuit sa simti.

| bObby123 a răspuns:

Stai linistita. Durerea o sa treaca o sa poti manca din noi si de copil nici nu poate fi vorba fara contact sexual!
Deci eu iti spun ca pui mana sa te culci linstita ca totul e OK!
Succes daca vrei sa mergi mai departe cu prietenul happy

| LittleButterfly33 explică (pentru bObby123):

Daca doresti, imi poti lasa id-ul tau, pentru mai multe intrebari?puppy dog eyes.

| bObby123 a răspuns (pentru LittleButterfly33):

Chosen4nothing@yahoo.com

| dragos9234 a răspuns:

Te doare burta din cauza himenului care poate a fost semi rupt de degetul lui.
Stai linistita, fara sperma nu apar copii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii liniștită, nu ești însărcinată!
Dar ca sa nu mai grija aceasta, nu-i mai permite genul acesta de lucruri!

| LittleButterfly33 explică (pentru anonim_4396):

Mersi de raspuns. Ar fi dragut daca ai putea sa-mi lasi id-ul tau:*.

| oOSaritaOo a răspuns:

Nu ai nimic. Dormi liniştită. :*

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Daca esti negativa nai de ce sa faci grij mai bine du-te la un ginecolog si la pe prietenul tau inpace care ti-a facut asa lucru dureros si numai vorbi cu el asta nu merita nici macar sa vorbesti cu el bine ca nu tia mai facut nimic ne placut.

| Madaa12345 a răspuns:

Sigur esti insarcinata!